Dlažba na báze dreva HARO Celenio

Drevo ako nikdy predtým

Doteraz ste sa pri výbere podlahy museli rozhodnúť medzi drevom a kameňom. Teraz sa už rozhodovať medzi týmito dvoma materiálmi nemusíte a môžete mať v jednom tie najlepšie vlastnosti oboch. Celenio v sebe spája teplo a útulnosť dreva s ušľachtilým a elegantným vzhľadom kameňa. Exkluzívne Celenio pripomína nielen kameň, ale aj bridlicu, textíliu či dokonca vzhľad kože. Základom ale stále zostáva prírodná surovina drevo, ktoré má v tomto prípade až futuristickú podobu trojrozmernej podlahy. Váš byt či dom tak získava ďalší rozmer z pohľadu súčasného interiérového dizajnu. S trochu inou podlahou na báze dreva so vzhľadom kameňa sa pre vaše bývanie otvárajú úplne nové dimenzie.

Podlaha Celenio sa môže pochváliť pružnosťou aj pevnosťou v lome, prírodným zafarbením a autentickými štruktúrami v dizajne kameňa, betónu, kože a textílie. Príroda sa v podlahách Celenio jednoducho predstavuje vo svojej najkrajšej podobe. Výhody sú úplne jednoznačné – tam, kde sú kamenné dlaždice chladné, dodá dlažba na bázi dreva Celenio teplo, útulnosť a pohodlie. Keď sa na túto podlahu postavíte prvýkrát, s úžasom si pomyslíte, že vyzerá ako dlaždica, ale pritom je príjemne teplá.

K výrobe jedinečnej podlahy na báze dreva Celenio viedli spoločnosť HARO ich vášeň pre drevo, snaha o inovatívnosť a záujem o prinášanie neobyčajných riešení. V priebehu vývoja vznikol nový druh materiálu Harolith, čo je drevená zmes, ktorej lisovaním vzniká dlažba na báze dreva so štruktúrou kameňa. Výsledok je úžasný – s dlažbou Celenio vytvoríte neuveriteľný dizajn v priestore, supermoderný a zároveň komfortný a útulný.

Príjemnou pridanou hodnotou je široká ponuka dekórov v prírodných farbách kameňa od svetlého pieskovca až po ušľachtilo tmavé bridlice. Pre gtých, ktorí dávajú prednosť výnimočnosti a individualite, je v ponuke dokonca aj vzor papyrusu so vzhľadom textílie.

Prečo si vybrať podlahy na báze dreva Celenio?

 • prvotriedna značková kvalita Made in Germany
 • inovatívny výrobok z nového materiálu na báze dreva Harolith
 • špeciálne povrchové štruktúry a farby, živá prirodzenosť
 • moderné, spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky na súčasný dizajn
 • neuveriteľná pevnosť v lome, komfortné a prinášajúce teplo od nôh
 • jednoduchá inštalácia – zámkový systém TopConnect alebo ComforTec – samolepiaci systém s výhdami celoplošného lepenia a plávajúcej montáže
 • vhodné aj na podlahové vykurovanie
 • vysoká odolnosť, odolnejšie ako prírodný kameň a keramické materiály
 • jednoduché čistenie a údržba
 • nízka váha – sú o polovicu ľahšie ako bežné kamenné dlaždice
 • záruka pätnásť rokov


Dekóry

Rozmery – Atrium, Athos: 526 x 350 x 8 mm (+2 mm s ComforTec / Silent Pro)
Rozmery – Papyrus, Ardesia, Attika: 703 x 350 x 8 mm (+2 mm s ComforTec / Silent Pro)
Rozmery – Špeciálna edícia Atrium, Špeciálna edícia Athos: 526 x 350 x 6.5 mm

Záruka: 15 rokov pre obytné využitie

Novinky

Zaujímavosti, naše posledné realizácie. Špeciálne ponuky.