Drevená podlaha HARO Parkett

Máločo Vám v byte vytvorí taký pocit útulnosti a prirodzenej krásy ako drevo. Najbežnejší materiál, ktorý sa nachádza všade okolo nás, vie v interiéri vykúzliť tie najpríjemnejšie pocity, ktoré sa nám s domovom spájajú.

Drevené podlahy poprednej nemeckej spoločnosti HARO sú synonymom všetkých spomenutých vlastností. Prirodzený pôvab, výroba len z najlepších odrôd dreva, špičková kvalita a krásny dizajn vytvárajú kombináciu, ktorá uspokojí vaše najnáročnejšie požiadavky.

Ponúkame vám široký výber prémiových drevených podláh od robustných, klasických dubových podláh až po jemné a elegantné drevené podlahy z robínie.

Krásna drevená podlaha môže významne zmeniť vzhľad vášho bytu či domu. Samozrejme, k lepšiemu. Priestory získajú šírku a vyžarujú príjemnú obývateľnosť. Prirodzenosť a „teplo“ dreveného materiálu výrazným spôsobom prispievajú k spríjemneniu atmosféry bývania.

Rozmanitosť dekórov a dizajnov drevených podláh HARO vás nadchne. Nemusíte sa obmedzovať vo svojich predstavách ani prispôsobovať svoj vycibrený vkus ponuke. Či už sa rozhodnete pre klasické dosky, alebo parkety, u nás nájdete tie najkrajšie drevené podlahy pre váš domov. Krása drevenej podlahy vynikne rovnako dobre v obývačke, spálni, detskej izbe, v kuchyni alebo dokonca v kúpeľni.


Prečo si vybrať značkové drevené podlahy HARO?

 • prvotriedna kvalita špičkovej nemeckej spoločnosti HARO s viac ako 150 rokmi skúseností v oblasti spracovania dreva
 • použitie dreva z trvalo obhospodarovaných lesov so 100% certfikáciou PEFC
 • široký a rozmanitý výber dekórov a dizajnov
 • krásny a prirodzený vzhľad
 • ochrana proti vlhkosti aquaShield
 • jednoduché položenie vďaka systému TopConnect
 • vhodné aj pre podlahové vykurovanie
 • maximálna eliminácia hluku vďaka systému SilentPro
 • podpora pre zdravé bývanie, vhodné pre alergikov
 • vysoká odolnosť proti odretiu, poškriabaniu, tlaku a nárazu
 • jednoduché čistenie a údržba – s uzatváracou vrstvou permaDur, povrchovou úpravou naturaDur, olejom/voskom bioTec alebo prírodným olejom naturalLinplus
 • záruka až tridsať rokov
 

Dekóry – Doska

Rozmery: 180 x 2200 mm (Série 3500/4000) alebo 180 x 2210 mm (Séria 3000)
Dizajn, ktorý oživí váš domov. Každá podlahová doska pozostáva z odsadených rovnobežných pásikov usporiadaných v pravidelnom vzore. To dáva parketovému dizajnu svoj osobitý charakter a moderný vzhľad a pridáva individuálny nádych do každej miestnosti.

Dekóry – Doska 1-lamela

Rozmery: 180 x 2200 mm alebo 173 x 2200 mm
Pridáva do miestnosti mediteránsku atmosféru a má jasný, priestranný efekt. Na zvýraznenie elegancie môžete kombinovať tento dizajn so svetlým drevom, ako je klasický dub. Ak chcete vytvoriť výrazný dojem, vyberte typ tmavého dreva s výrazným vzorom zrna. Mimochodom, horná vrstva každej dosky pozostáva z jedného, pomerne širokého pásu dreva. To zdôrazňuje atribúty každého dreva.

Dekóry – Doska 1-lamela Plaza

Rozmery: 240 x 2200 mm alebo 220 x 2200 mm
Extra široká 1-lamelová doska vytvára dojem veľkorysého priestoru a elegancie.

Dekóry – Doska 1-lamela Scala

Rozmery: 160 x 1750 mm / 6 5/16’’ x 68 29/32’’
Elegantný dizajn parkety – vytvára vyvážený, priestranný efekt.

Dekóry – Doska Allegro

Rozmery: 70 x 490 mm
Klasická lamela – vhodná tiež na pokladanie na spôsob rybej kosti alebo moderných vzorov. K dispozícii v nádhernom sortimente rôznych typov dreva od svetlých a slnečných až po tmavé a elegantné tóny.

Dekóry – Doska Lamela Maxim

Rozmery: 180 x 2200 mm (7 3/32“ x 86 5/8“)
Pásový parketový dizajn vo veľmi originálnom originálnom formáte Doska 1-lamela.

Dekóry – Doska Prestige

Rozmery: 120 x 1000 mm (4 23/32″ x 39 13/32″)
Kombinuje atmosféru nadčasovosti s pozoruhodnou kapacitou na vytvorenie pôsobivých kontrastov v akomkoľvek prostredí. Špeciálnou vlastnosťou je veľký formát s jednovláknovou hornou vrstvou. Strip Prestige pridáva do vášho domu nádych luxusu a môže byť dokonca inštalovaná v kúpeľniach. K dispozícii v šiestich druhoch dreva.

Dekóry – Doska Trio

Novinky

Zaujímavosti, naše posledné realizácie. Špeciálne ponuky.