Naše služby

Pomôžeme vám udržať vaše podlahy ako nové.

Renovácia parkiet

Drevená podlaha je investíciou na celý život, a tak, ako všetko, aj podlaha sa opotrebuváva a treba ju udržiavať, aby si zachovala nezameniteľný vzhľad a jedinečné úžitkové vlastnosti.

Našim zákazníkom ponukáme ekologické riešenie – renováciu

– celoplošné vybrúsenie parkiet
– celoplošné tmelenie parkiet
– leštenie parkiet
– povrchovú úpravu – lakovaním, olejovaním

 

Čistenie a ošetrovanie parkiet

Čistenie parkiet realizujeme výkonným čistiacim strojom Bona Power Scruber, ktorý sa vyznačuje maximálnou šetrnosťou k podlahe. Čistí hĺbkovo podlahu bez toho, aby ju poškriabal. Stroj čistí veľmi účinne drevené lakované a olejované podlahy, PVC, marmolea, Vinyl, dlažbu. Stroj čistí podlahu pomocou rotačných kef a čistiacou kvapalinou, ktorá sa nanesie na podlahu, rotačnými kefami sa podlaha vyčistí, nečistoty sú následne vysaté z podlahy do zbernej nádoby. Podlaha je temer ihneď suchá. Po vyčistení aplikajume na každý typ podlahy príslušný ošetrujúci prostriedok. Po nanesení ošetrujúceho prostriedku a vyschnutí vyzerá podlaha ako nová.

 

 

Renovácia terás

Exteriérové terasy sú neustále vystavené poveternostným vplyvom, ktoré majú výrazný vplyv na vzhľad terasy – terasa fľakatie, šedne. Pravidelnou údržbou – vyčistenie, prebrúsenie a natretím olejom sa udržuje požadovaný vzhľad terasy. No stáva sa, že premeškáte čas, kedy je terasu nutné ošetriť, jej vzhľad bez odbornej údržby sa Vám už nepodarí Do pôvodného stavu, terasa tmavne, fľakatie, šedne. Vzhľad terasy Vám vieme dať do pôvodného stavu, terasa Vás opäť bude tešiť.

Údržbu terás prevádzame dvoma spôsobmi:

1. Suchým spôsobom
Terasu vykefujeme špeciálnym kefovacím strojom, z dreva odstránime len zvetralú časť, po vykefovaní sa terasa vysaje a natrie olejom 2x

2. Mokrým spôsobom
Terasu za pomoci chemického čističa Bona Deep Clean a stroja Bona Power Scruber vyčistíme a odstránime šeď a škvrny z terasy, terasu riadne opláchneme vodou, necháme vyschnúť a aplikujeme 2 nátery olejom. Tento typ údržby nedoporučujeme pri bazénoch, jazierkach a strešných terasách.


Renovácia terás

Renovácia terás

Renovácia terás

Pozrite si tiež

Novinky

Zaujímavosti, naše posledné realizácie. Špeciálne ponuky.